Ucz się i zdobądź certyfikat CSWA za darmo!

HomeRozwiązania

Ucz się i zdobądź certyfikat CSWA za darmo!

Certyfikat Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) posiada już ponad 85 000 użytkowników na całym świecie. Dla kogo jest on przeznaczony? Głównie dla użytkowników, których przygoda z SOLIDWORKS  trwa niecały rok. CSWA jest świetnym wprowadzeniem do programu certyfikacyjnego SOLIDWORKS w szczególności dla osób, które poszukują potwierdzenia swoich umiejętności i znajomości programu.

Po raz pierwszy SOLIDWORKS oferuje jego użytkownikom specjalny kurs przygotowawczy do egzaminu CSWA, który dostępny jest na platformie MySOLIDWORKS. Wspomniany kurs składa się z 45 modułów, które przygotują nas do podjęcia i zdania egzaminu CSWA.

Co ciekawe, do 31 marca br. kurs przygotowawczy CSWA jest dostępny za darmo dla wszystkich osób, które odwiedzą platformę MySOLIDWORKS, zarejestrują się, zalogują i odwiedzą stronę treningu. Żeby było jeszcze ciekawiej, wszystkie osoby, które przejdą cały kurs w okresie promocyjnym, otrzymają również promocyjny voucher na darmowy egzamin CSWA.

Tak więc odwiedźcie MySOLIDWORKS, zarejestrujcie się i zacznijcie już dziś!

=> Przejdź do KURSU <=

CSWA

Uwaga: otrzymany kod uprawnia do jednokrotnego przystąpienia do egzaminu CSWA. W przypadku niezdania egzaminu przy pierwszym podejściu, należy zapłacić za kolejne podejście.