„SOLIDWORKS chomikuj” ?! A można przecież inaczej…

HomeSubskrypcja

„SOLIDWORKS chomikuj” ?! A można przecież inaczej…

1500 osób każdego miesiąca szuka programu SOLIDWORKS do pobrania w serwisie Chomikuj i pokrewnych. Znaczną część z nich stanowią zapewne studenci, co widać na wykresie Google Trends – szczyt to początek każdego semestru.

Solidwroks chomikuj

Gdyby dodać do tego wyszukiwania typu „solidworks chomikuj 2016, 2015 etc.” zebrałoby się kilka tysięcy zapytań co miesiąc. Pytanie dlaczego ryzykować pobieranie niepewnych, być może zainfekowanych plików zagrażających bezpieczeństwu naszych danych, skoro można pobrać oprogramowanie SOLIDWORKS legalnie od producenta lub oficjalnego Resellera? Co więcej, pobieranie z Chomikuj SOLIDWORKS i innych wymagających licencji programów jest nielegalne i może skończyć się dla nas co najmniej kosztownie, o czym już pisaliśmy.

Jak legalnie pobrać SOLIDWORKS?

Nic prostszego, każda osoba może wejść na stronę Pobierz SOLIDWORKS, zaznaczyć odpowiednią wersję i poprosić o wygenerowanie 30 dniowego numeru testowego. Zostaw nam swoje dane kontaktowe – nie bój się, „nie spamujemy” – skontaktujemy się z Tobą jedynie w celu weryfikacji, co jest potrzebne, aby dostarczyć Ci licencję testową w pełni za darmo.

pobieranie solidworks

Otrzymujesz w pełni legalny, bezpieczny i aktualny program w wybranej wersji. Co więcej, taka wersja oprogramowania posiada wszystkie funkcje, jedynym ograniczeniem jest czas użytkowania.

To prostsze niż rejestracja w serwisach do pobierania czy szukanie nielegalnych torrentów, cracków czy numerów serial w Internecie. Podobnie wygląda sprawa dla programu CAMWorks, który również ma 30 dniową wersję testową, którą można pobrać z naszej strony.

Studencie, nie kombinuj z „solidworks chomikuj” tylko zgłoś się do nas

Jesteś studentem, wykładowcą lub nauczycielem? To świetnie – możesz otrzymać od nas bezpłatnie,  zupełnie za darmo i bez żadnych kruczków wersję oprogramowania SOLIDWORKS Education Trial na 60 dni.  Jest to bardzo bogata wersja programu ponieważ zawiera również w sobie SOLIDWORKS Simulation, Flow, Motion, Plastics, Electrical, Composer oraz Visualize. Na temat licencji studenckiej pisaliśmy również w naszym artykule „Co student powinien wiedzieć o licencji SOLIDWORKS?” – zapraszamy do lektury. Oczywiście często sama uczelnia może zaoferować licencję domową swoim studentom.

Mam „pirata” co teraz?

Co zrobić, jeśli obecnie pracujecie na SOLIDWORKS pobranym z torrenta, Chomikuj czy innego miejsca skąd ściągać go nie powinniście? Jest na to rozwiązanie – jako Oficjalny Dystrybutor możemy pomóc w legalizacji takiego oprogramowania – bez konsekwencji prawnych. Zachęcamy do kontaktu z nami przez specjalnie przygotowany formularz .

Oprogramowanie CAD nie jest i nie może być tanie ze względu na jego złożoność i kompleksowość, a jego wybór to często strategiczna decyzja dla firm czy osób, które związują z nim swoje zawodowe losy w obszarze projektowania CAD 3D. Dlatego jeszcze raz zachęcamy do pobranie testowej wersji, która będzie bezpieczna, legalna i pomoże upewnić się bez zbędnego stresu czy dane rozwiązanie pasuje idealnie do naszych potrzeb.