SOLIDWORKS Enhancement Ideas Community – Zgłaszaj swoje propozycje ulepszeń

HomeAktualnościPomoc

SOLIDWORKS Enhancement Ideas Community – Zgłaszaj swoje propozycje ulepszeń

Wszyscy użytkownicy programu SOLIDWORKS lub innych produktów firmy Dassault Systèmes mogą zgłaszać do producenta swoje propozycje ulepszeń technicznych. Wcześniej ta możliwość była dostępna z poziomu platformy Customer Portal, obecnie została ona przeniesiona do dedykowanej do tego celu społeczności na Platformie 3DEXPERIENCE.

W celu zalogowania się na Platformie 3DEXPERIENCE, wymagane jest utworzenie własnego 3DEXPERIENCE ID. Informacje na temat, jak uzyskać darmowy dostęp do Platformy, znajdą Państwo w artykule: Platforma 3DEXPERIENCE – Jak założyć 3DEXPERIENCE ID i otrzymać darmowy dostęp do społeczności w aplikacji 3DSWYM? – SOLIDMANIA.

Dedykowana społeczność skupiająca treści wokół propozycji ulepszeń technicznych nosi nazwę: SOLIDWORKS Enhancement Ideas Community. Ten kanał komunikacji służy użytkownikom Platformy 3DEXPERIENCE do zamieszczania swoich propozycji ulepszeń technicznych, które są w dalszych etapach weryfikowane przez zespół R&D producenta. Użytkownicy mogą również za pośrednictwem tej społeczności zgłaszać ulepszenia, które chcą, aby zostały wprowadzone w najbliższym czasie do programów, z których korzystają.

Więcej informacji na temat społeczności SOLIDWORKS Enhancement Ideas Community oraz tego jak złożyć własną propozycję ulepszenia, znajda Państwo w poniższym filmie.

Serdecznie zachęcamy Państwa do składnia własnych propozycji ulepszeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą pomocą: SOLIDEXPERT HELPDESK