Co student powinien wiedzieć o licencji SOLIDWORKS

HomeEdukacja

Co student powinien wiedzieć o licencji SOLIDWORKS

Kompendium wiedzy studenta – SOLIDWORKS

  1. MySOLIDWORKS for Students

MySOLIDWORKS for Students jest platformą dostępną dla wszystkich użytkowników z aktywną licencją domową SOLIDWORKS czyli tzw. Student Engineering Kit (SEK) oraz dla posiadaczy licencji  SOLIDWORKS Student Edition (SWSE). Platforma ta jest miejscem, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz narzędzia, które pomogą Wam sprawnie posługiwać się oprogramowaniem SOLIDWORKS. MySOLIDWORKS umożliwia komunikację z innymi użytkownikami SOLIDWORKS, a także gwarantuje dostęp do darmowych modeli CAD i  ponad 120 modułów szkoleń online

Więcej informacji na temat MySOLIDWORKS znajdziecie w naszych artykułach:

my-sw-for-students

  1. DARMOWA CERTYFIKACJA

Czy Twoja uczelnia posiada licencje edukacyjne SOLIDWORKS? Jeżeli tak, oznacza to, że będziesz mógł przejść darmową certyfikacje SOLIDWORKS!*

*Ważne, aby uczelnia była na aktywnej subskrypcji oraz posiadała odpowiednią pulę licencji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat darmowej certyfikacji? Pisaliśmy o niej w jednym z naszych artykułów: Darmowa certyfikacja SOLIDWORKS dla edukacji.

Do jakich egzaminów mogę podejść? Odpowiedź znajdziesz na naszej stronie internetowej: Certyfikacja dla studentów.

Jak mogę się do niego przygotować? Skorzystać z oferty kursu przygotowującego do egzaminu oraz tutoriali dostępnych na MySOLIDWORKS. Więcej przeczytacie w naszym artykule: „Kurs przygotowujący do egzaminu CSWA.

certyfikacja

  1. PEŁNA GAMA ROZWIĄZAŃ SOLIDWORKS DLA STUDENTÓW DO PRACY NA UCZELNI ORAZ W DOMU

SOLIDWORKS wychodzi naprzeciw studentom umożliwiając korzystnie z wielu rozwiązań, nie tylko w trakcie zajęć akademickich, ale także na prywatnych komputerach! Jeżeli tylko Twoja uczelnia posiada aktywną subskrypcję, możesz wykonywać samodzielnie projekty.

Co zawiera paczka licencji edukacyjnych SOLIDWORKS EDU 2017-2018?

Z jakich rozwiązań możesz korzystać po zajęciach?

  • SOLIDWORKS Premium
  • SOLIDWORKS Simulation Premium
  • SOLIDWORKS Flow Simulation
  • SOLIDWORKS Sustainability
  • SOLIDWORKS Electrical Professional
  • SOLIDWORKS Composer
  • SOLDIWORKS Visualize Professional

Jak uzyskać licencje domową? Jeżeli Twoja uczelnia jest na aktywnej subskrypcji i posiada odpowiednią pulę licencji, wypełnij formularz dostępny tutajSchool ID otrzymasz od administratora swojej uczelni.

Chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje? Koniecznie zajrzyj na naszą stronę www.solidexpert.com lub skontaktuj się z nami biuro@solidexpert.com | 12 626 06 00.