Stwórz swój konfigurator sprzedaży online w DriveWorks

HomeRozwiązaniaDodatki

Stwórz swój konfigurator sprzedaży online w DriveWorks

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli ci na automatyzowanie procesu tworzenia nowych konfiguracji produktów oraz sprzedaży, DriveWorks jest dla ciebie! Dodatkowo pozwala on na stworzenie konfiguratora online.

Czym jest DriveWorks PRO?

To dodatek do programu SOLIDWORKS, który umożliwia swoim użytkownikom:

  • usprawnienie procesu projektowania produktów 3D,
  • generowanie dokumentacji technicznej (rysunki 2D),
  • generowanie dokumentacji projektowo – sprzedażowej, takiej jak: wyceny, zamówienia, faktury, listy materiałowe.

Wykorzystanie tego oprogramowania ma istotne znaczenie w procesie usprawniania i automatyzacji zadań działów projektowych i handlowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. W przypadku wytwarzania produktów konfigurowalnych, a więc takich, w których klient może dokonywać wyboru parametrów, istotne znaczenie ma właściwe, ciekawe i skuteczne przedstawienie oferty producenta. W DriveWorks PRO stworzysz własny konfigurator produktów.

Konfigurator sprzedaży online – DriveWorks

DriveWorks PRO umożliwia stworzenie konfiguratora produktów online, który następnie warto umieścić na stronie internetowej firmy. Dzięki temu klienci w prosty sposób sprawdzą, jak ich własne wymagania produktowe wpłyną na koszt końcowy. Co więcej, taki konfigurator z powodzeniem może być wykorzystywany przez pracowników handlowych, którzy mogą posiłkować się nim podczas spotkań z klientami. Istotną przewagą rozwiązania jest możliwość korzystania z niego w dowolnym miejscu i czasie przez wielu użytkowników (również w tym samym czasie).

Na przykładzie podnośnika nożycowego przedstawiamy możliwości konfiguratora online – DriveWorks.

Firma SOLIDEXPERT jest certyfikowanym dostawcą wszystkich modułów oprogramowania DriveWorks dla klientów w Polsce. Dostarczamy usługi związane z instalacją i wdrażaniem tego systemu, takie jak np. tworzenie sprzedażowego konfiguratora online na stronę internetową klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie oraz kontaktu poprzez formularz.