Nowy trening SOLIDWORKS Composer dostępny za darmo na MySOLIDWORKS

HomeRozwiązaniaKomunikacja Techniczna

Nowy trening SOLIDWORKS Composer dostępny za darmo na MySOLIDWORKS

To, że MySOLIDWORKS to świetne źródło wiedzy SOLIDWORKS miał okazję przekonać się każdy, kto utworzył swoje darmowe konto na platformie. Znajdziemy tutaj wiele tutoriali wideo, które możemy obejrzeć w domowym zaciszu i tym samym przybliżyć tematykę z wybranego obszaru pracy SOLIDWORKS. Lista lekcji wideo jest długa i obejmuje ona tematykę SOLIDWORKS oraz dodatkowych rozwiązań z portfolio firmy.  Co więcej, baza tutoriali wideo jest stale rozbudowywana, co ciągle dostarcza użytkownikom SOLIDWORKS nowe możliwości do podnoszenia swoich kompetencji.

Miło nam ogłosić, że w ostatnim czasie na platformie MySOLIDWORKS  pojawiła się nowa ścieżka nauki poświęconą w pełni oprogramowaniu SOLIDWORKS Composer.  Co więcej, dostęp do niej otrzymują WSZYSCY – jest ona dostępna już od pakietu MySOLIDWORKS Guest!

COMPOSER2

Przechodząc ścieżkę nauki SOLIDWORKS Composer zdobędziecie wiedzę nt.:

  • Widoków rozstrzelonych w SOLIDWORKS Composer
  • Tworzenia ilustracji technicznych
  • Narzędzia „Digger”
  • Tworzenia animacji
  • Publikowania swoich wyników pracy w programie
  • Aktualizacji projektów SOLIDWORKS Composer

Pamiętajcie, że jest to ścieżka nauki SOLIDWORKS Composer, co oznacza, że wszystkie filmy z nią związane jesteśmy w stanie zapisać pod swoim kontem na platformie MySOLIDWORKS dla późniejszego ich obejrzenia. W tym celu wystarczy pod nazwą ścieżki kliknąć opcję Dodaj do obszaru Moje szkolenia.

COMPOSER

Kurs pojawi się w zakładce Moje szkolenia. W tym miejscu będziemy mogli monitorować nasze postępy.

COMPOSER3