SOLIDWORKS World 2016 już za niecały tydzień – oglądaj na żywo!

HomeWydarzenia

SOLIDWORKS World 2016 już za niecały tydzień – oglądaj na żywo!

tlo sww16 FB

[divider]

SOLIDWORKS World to jedno z ważniejszych jakie nie najważniejszych wydarzeń w roku dla użytkowników SOLIDWORKS. To właśnie wtedy prezentowana jest premiera najnowszej wersji programu, która do sprzedaży trafia jesienią jeszcze tego samego roku.  Tym razem użytkownicy SOLIDWORKS będą mieli okazję spotkać się w Dallas, Texas, gdzie przez 4 dni będą uczestniczyć w sesjach organizowanych przez SOLIDWORKS.

 

 

SOLIDWORKS World 2016 to nie tylko prezentacja zmian w najnowszej wersji SOLIDWORKS, czyli wersji 2017, to również możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych prezentacjach, spotkaniach technicznych, zajęciach praktycznych czy konkursach. Jest to miejsce, w którym społeczność SOLIDWORKS może wymienić swoje doświadczenia z pozostałymi użytkownikami programu, nawiązać nowe kontakty biznesowe czy odwiedzić pawilony wystawców, którzy zaprezentują przedmioty zaprojektowanie przy użyciu SOLIDWORKS.

Pełna Agenda wydarzenia dostępna jest na stronie.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć w SOLIDWORKS World 2016 nic straconego! Możesz zarejestrować się za darmo do obejrzenia relacji  na żywo z konferencji. Codziennie przez trzy dni w zaciszu swojego domu lub biura obejrzysz relację z sesji generalnych. Rejestracji dokonasz na stronie.  Zobacz jak to zrobić!

 

 

Część pracowników SOLIDEXPERT będzie na miejscu by realcjonować to niesamowite wydarzenie. Zapraszamy do śledzenia naszych portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Linkedin) oraz SOLIDMANII!