SOLIDWORKS BETA 2022 – Testy wystartowały | Weź udział i zdobądź nagrody

HomeRozwiązaniaProjektowanie

SOLIDWORKS BETA 2022 – Testy wystartowały | Weź udział i zdobądź nagrody

Od 21 czerwca 2021 jest już dostępna wersja beta SOLIDWORKS 2022. Podobnie jak w poprzednich latach, SOLIDWORKS uruchomił program BETA, który pozwoli użytkownikom przetestować nowe oprogramowanie.

Co to jest program beta SOLIDWORKS?

Uczestnictwo w programie Beta to coś więcej niż zabranie kolejnej wersji SOLIDWORKS na jazdę próbną. Chodzi o połączenie się ze społecznością BETA, interakcję z zespołem badawczo-rozwojowym SOLIDWORKS w celu przekazania opinii na temat nowej funkcjonalności, aby uzyskać szansę na wygranie wspaniałych nagród! Jedynym wymogiem, aby kwalifikować się do udziału, jest bycie obecnym klientem na subskrypcji.

Zespół R&D SOLIDWORKS pracował  ciężko, aby udostępnić stabilną wersję SOLIDWORKS BETA 2022, która jak zawsze została opracowana na podstawie zgłaszanych przez Klientów próśb poprawy wydajności, jakości i funkcji programu.

SOLIDWORKS 2022 zawiera nowe, zorientowane na użytkownika ulepszenia, które pomogą usprawnić i przyspieszyć procesy rozwoju produktów od koncepcji po produkcję. Nowa wersja programu pozwala na:

  • Mądrzejszą pracę – tworzenie lepszych produktów w mniejszej liczbie kroków dzięki nowym przepływom pracy i ulepszeniom w projektowaniu złożeń i części, tworzeniu rysunków, symulacji i zarządzaniu danymi produktu. Wprowadzono nowe funkcje dla części, takie jak modelowanie hybrydowe i możliwość tworzenia znormalizowanych gwintów zewnętrznych. Zaimplementowano również dziesiątki ulepszeń interfejsu użytkownika w obszarze paska skrótów, zarządzania konfiguracją, tolerancji geometrycznych i nie tylko.
  • Szybszą pracę — wykonanie większej ilości projektów w krótszym czasie dzięki znacznej poprawie jakości i wydajności podczas pracy z dużymi złożeniami, importowanie plików STEP, IFC i DXF/DWG i zarządzanie danymi produktów, automatyczną optymalizację wydajności zespołu bez martwienia się o tryby i ustawienia oraz lepszą jakość wyświetlania.

Konkursy i nagrody SOLIDWORKS BETA 2022

Udział w testach BETA SOLIDWORKS 2022 jest nagradzany. Przygotowano kilka konkursów do wyboru, w których zaplanowano wspaniałe nagrody:

Jak rozpocząć beta testy SOLIDWORKS 2022?

Wystarczy przystąpić do programu SOLIDWORKS BETA 2022 dostępnego na stronie https://www.solidworks.com/beta/

Dzięki wspomnianemu programowi SOLIDWORKS BETA osoby testujące nową wersję rozwiązania otrzymują możliwość bezpośredniej interakcji z działem badawczo-rozwojowym SOLIDWORKS, tym samym mogą wpływać na nadchodzącą wersję programu SOLIDWORKS 2022. Udział w programie BETA pozwoli Ci na:

  • przetestowanie wprowadzonych nowości i tym samym znaczne zmniejszenie czasu nauki i szkoleń, które są zazwyczaj potrzebne przy każdej nowej wersji programu
  • uzyskanie ograniczonego czasowo dostępu do nowych produktów oraz dostępu do istniejących już produktów, nawet jeśli obecnie ich nie posiadasz
  • udział w poprawie oprogramowania poprzez identyfikację problemów, które wypływają w trakcie wykonywania codziennych operacji – problemy te zostaną usunięte jeszcze przed oficjalnym dopuszczeniem SOLIDWORKS 2021 do sprzedaży
  • kontakt z globalną społecznością SOLIDWORKS, interakcję z działem R&D SOLIDWORKS oraz zespołami zarządzania produktem
  • uczestnictwo w globalnych konkursach, dających możliwość wygrania cennych nagród – w tym roku zaplanowano aż 6 różnych konkursów!

W celu rozpoczęcia testów, odwiedź stronę programu SOLIDWORKS BETA. Podana strona jest miejscem, z którego pobierzesz SOLIDWORKS BETA 2022, znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ), forum, ranking konkursów oraz znacznie więcej. Pamiętaj, dostęp do tego zapewni Ci aktywna subskrypcja dla wersji komercyjnej SOLIDWORKS. Testując program i zgłaszając swoje uwagi bierzesz jednocześnie udział w konkursie, w którym przewidziano cenne nagrody!

Program Beta testów SOLIDWORKS 2022 trwa od 21 czerwca i będzie dostępny do 15 sierpnia Zachęcamy do udziału!

UWAGA: Prowadząc beta testy nie należy nadpisywać dokumentacji firmowej w oprogramowaniu BETA – uniemożliwi to ponowne otwarcie plików we wcześniejszej wersji SOLIDWORKS, która aktualnie wykorzystywana jest w firmie.

Zachęcamy również to prowadzenia testów online SOLIDWORKS 2022 bezpośrednio w przeglądarce, na Platformie MySOLIDWORKS!