Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016 – nie może Cię tam zabraknąć!

HomeAktualnościWydarzenia

Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016 – nie może Cię tam zabraknąć!

Już 23 października br. odbędzie się Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016. Tym razem entuzjaści SOLIDWORKS będą mieli okazję spotkać się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Konferencja SOLIDWORKS to coroczne wydarzenie organizowane przez firmę SOLIDEXPERT, w trakcie którego prezentowane   są   nowości   wprowadzone   w   najnowszej   wersji   programu.   W   tej  edycji,  uczestnicy konferencji
w przeciągu jednego dnia będą mieli okazję poznać ponad 200 nowych funkcji SOLIDWORKS 2016. Nasi doświadczeni specjaliści omówią i zaprezentują ich wykorzystanie w praktyce.

Jak co roku, i tym razem nie obędzie się bez specjalnych atrakcji oraz udziału zaproszonych gości. W trakcie przerw uczestnicy konferencji będą również mogli odwiedzić stoiska wystawców i naszych partnerów.

Polska Konferencja SOLIDWORKS 2016 w Krakowie to również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Co roku odwiedza nas ponad setka firm z różnych branż, które łączy jeden wspólny mianownik  – SOLIDWORKS! Wydarzenie to dla wielu firm jest świetną okazją do nawiązania współpracy w przyszłości.

W najbliższym czasie zostanie opublikowane więcej szczegółów oraz harmonogram konferencji, ale już teraz zapraszamy do rejestracji na wydarzenie!

W oczekiwaniu na Konferencję zapraszamy do śledzenia naszego newslettera SOLIDMANIA.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie Polskiej Konferencji SOLIDWORKS.