Platforma 3DEXPERIENCE – Jak założyć 3DEXPERIENCE ID i otrzymać darmowy dostęp do społeczności w aplikacji 3DSWYM?

HomeRozwiązania3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE – Jak założyć 3DEXPERIENCE ID i otrzymać darmowy dostęp do społeczności w aplikacji 3DSWYM?

Załóż darmowe konto i ciesz się nieograniczonym dostępem do społeczności 3DEXPERIENCE z aplikacją 3DSwym

Aplikacja 3DSwym to narzędzie społecznościowe, które pozwala na globalną komunikację wszystkich użytkowników Platformy 3DEXPERIENCE. Jest to rozwiązanie, które podobnie jak znane do tej pory użytkownikom programu SOLIDWORKS – forum, pozwala na wymianę doświadczeń, wsparcie, a także na znalezienie kontaktów biznesowych w szerokiej społeczności środowiska 3DX. Dostęp do narzędzia 3DSwym jest całkowicie bezpłatny i wymaga jedynie założenia darmowego konta 3DEEXPERIENCE ID. Z aplikacji można korzystać za pomocą przeglądarki na komputerze, tablecie lub telefonie. Załóż darmowe konto i ciesz się dostępem do globalnych społeczności w wielu kategoriach takich jak: 3DEXPERIENCE, SOLIDWORKS, CATIA, DRAFTSIGHT i wiele innych.

Poniżej przedstawiamy instrukcję (krok po kroku) jak założyć darmowe konto i korzystać z aplikacji 3DSwym.

W pierwszym kroku przechodzimy do założenia darmowego konta 3DEXPERIENCE ID. W tym celu
w wyszukiwarce Google należy wpisać hasło: 3DExperience 3DSwym, a następnie kliknąć w link pokazany poniżej.

Po kliknięciu we wskazany link przechodzimy do strony 3DEXPERIENCE, za pomocą której założymy darmowe konto (na stronę możesz również dostać się wpisując bezpośrednio w pasku adresu: swym.3ds.com). W tym celu klikamy przycisk: Create your 3DEXPERIENCE ID.

W kolejnym kroku wpisujemy wymagane dane w formularzu oraz zaznaczamy akceptację regulaminu (po jego przeczytaniu :).

Po prawidłowej rejestracji konta, otrzymamy link aktywacyjny, który trafi na naszą skrzynkę mailową. Klikając w ten link aktywujemy konto.

Od tej pory możemy cieszyć się dostępem do globalnej społeczności 3DEXPERIENCE!

W celu przejścia do aplikacji 3DSwym wpisujemy w pasku adresu przeglądarki: swym.3ds.com, a następnie logujemy się do naszego konta za pomocą 3DEXPERIENCE ID. Po zalogowaniu się do aplikacji pierwszym krokiem, który należy uczynić jest edycja informacji profilowych. Możesz pominąć ten krok, ale zachęcamy by go wykonać w celu łatwiejszego nawiązywania kontaktów z potencjalnymi kooperantami. W tym celu klikamy w ikonkę umieszczoną na górnym pasku aplikacji, a następnie wybieramy przycisk My Profile.

Możesz wprowadzić tutaj informacje o sobie takie jak na przykład kontakt czy stronę internetową. Możesz również dodać zdjęcie profilowe.

Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne. W zakładce coneversations po lewej stronie znajdują się pokoje tematyczne. Możesz wybrać interesującą Cię tematykę (np. 3DEXPERIENCE Marketplace, SOLIDWORKS Users Forum czy inne). Po wybraniu pokoju, w głównym oknie wyświetlają się aktualne posty umieszczone przez użytkowników.

Możesz przeglądać posty, komentować je lub lajkować. Jeśli zajdzie potrzeba skontaktowania się z danym autorem posta, możesz to zrobić klikając w miniaturkę zdjęcia profilowego. Wyświetlą się informacje o danym użytkowniku.

Możesz również nawiązywać kontakty z poszczególnymi użytkownikami dodając ich do swojej sieci kontaktów. W tym celu przejdź do informacji profilowych użytkownika, a następnie kliknij przycisk Add to your connections.

A następnie wyślij zaproszenie.

Aplikacja wyposażona jest w komunikator, za pomocą którego możesz komunikować się z innymi członkami Platformy 3DEXPERIENCE. Możesz pisać wiadomości, prowadzić rozmowy w tym wideo oraz udostępniać ekran.

Korzystanie z aplikacji 3DSwym jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Mnogość informacji, które możesz pozyskać w rozmaitych pokojach tematycznych dotyczące interesujących Cię tematów stawia to narzędzie na liście niezbędnych aplikacji wielu naszych klientów. Zapraszam Cię do skorzystanie z tych możliwości zupełnie ZA DARMO!

Załóż darmowe konto i rozwijaj swoje kompetencje i nawiązuj kontakty w globalnej społeczności 3DEXPERIENCE!