SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard

HomeRozwiązaniaElektryka

SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard

Odpowiadając na potrzeby klientów w temacie oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych oferta produktów z rodziny SOLIDWORKS została zróżnicowana. Od niedawna dostępny jest w naszej ofercie nowy produkt SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard.

Produkt ten kierowany jest głównie do nowych firm lub rozwijających się, w których potrzebne jest jedno stanowisko do projektowania schematów elektrycznych, pneumatycznych czy hydraulicznych. Rozwiązanie to posiada kilka ograniczeń, ale dzięki temu jest znacznie tańsze od obecnego już od kilku lat na rynku SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional. Znajdziemy w nim trochę mniej automatyzacji pewnych procesów takich jak np. projektowanie schematów z wykorzystaniem sterowników PLC, ale w dalszym ciągu mamy w pełni funkcjonalne narzędzie do pracy. Jest to osobna aplikacja niezależna od SOLIDWORKS, posiadająca przejrzysty i intuicyjny interfejs cechujący wszystkie produkty z rodziny SOLIDWORKS. Polecenia umieszczone są na wstążkach, przez co użytkownik w każdej chwili ma dostęp do wszystkich dostępnych narzędzi.

2016-09-27_11h02_43

Wraz z tym rozwiązaniem otrzymamy dostęp do bibliotek tysięcy symboli i części katalogowych, dzięki którym projektowanie staje się znacznie efektywniejsze. Dobrze wykonany projekt gwarantuje nam gotowe i w pełni zautomatyzowane raporty, wystarczy jedno kliknięcie! Inteligentne „Strzałki źródło-cel” zapewnią nam ciągłość projektu na przekroju wielu stron i schematów. Tworzenie makr projektów czy też fragmentów obwodów powoduje znaczne skrócenie czasu projektowania. Jak widzimy najważniejsze cechy z programu SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional zostały zachowane. Pełne porównanie znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce pakiety.

Zachęcamy do testowania produktów elektrycznych z rodziny SOLIDWORKS i do zapoznania się z naszą ofertą. Postaramy się wyjaśnić wszelkie zawiłości związane z pracą w programie oraz doborem odpowiedniego rozwiązania do Państwa firmy. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą szkoleń prowadzonych przez certyfikowaną kadrę!