SOLIDWORKS Electrical – Archiwizacja danych

HomeRozwiązaniaElektryka

SOLIDWORKS Electrical – Archiwizacja danych

Czy wiesz o tym, że archiwizację wszystkich danych SOLIDWORKS Electrical wykonasz kilkoma kliknięciami myszki? A wszystko to w postaci pojedynczego pliku z rozszerzeniem „.tewzip”!

Archiwizacja środowiska

Archiwizacje środowiska wykonamy z zakładki plik przy wszystkich zamkniętych projektach.

SOLIDWORKS Electrical przede wszystkim daje nam możliwość wyboru elementów, z których chcemy utworzyć archiwum. Możemy również skorzystać z gotowych opcji takich jak wszystkie projekty czy też wszystkie obiekty. SOLIDWORKS Electrical pozwala nam również ustawić przypomnienie regularnej archiwizacji danych.

Tak przygotowane środowisko może być użyte w celu przeniesienia wszystkich danych na inną stację roboczą, utworzenia kopii zapasowej czy też stanowić szablon danych stosowanych w firmie symboli, części producenta itd.

Archiwizacja projektu

Archiwizacje pojedynczego projektu wykonamy przechodząc do Menedżera projektów i wybierając interesujący nas do zarchiwizowania projekt. Zarchiwizowane zostają wszystkie elementy, które potrzebne są do prawidłowego odtworzenia projektu na innej stacji roboczej (symbole, widoki aparatu 2D, formatki itd.)