MySOLIDWORKS – sieć producentów dostępna już globalnie!

HomeRozwiązaniaAktualności

MySOLIDWORKS – sieć producentów dostępna już globalnie!

Sieć producentów tzw. Manufacturing Network na platformie MySOLIDWORKS od kilku dni jest już dostępna globalnie. Oznacza to tyle, że teraz firmy produkcyjne z ponad 200 krajów mogą już utworzyć swój profil w sieci produkcyjnej, tym samym docierając do milionów użytkowników SOLIDWORKS na całym świecie w celu wyprodukowania zaprojektowanych przez nich części lub produktów.

Sieć Produkcyjna (Manufacturing Network) na MySOLIDWORKS przeznaczona jest do łączenia użytkowników SOLIDWORKS  z firmami produkcyjnymi, które zajmują się drukiem 3D, obróbką CNC, arkuszami blach czy formowaniem wtryskowym pozwalającymi na szybkie wyprodukowanie fizycznych części.

ManufacturingNetwork

MySOLIDWORKS to tak naprawdę miejsce, które przenosi społeczności SOLIDWORKS krok bliżej. Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą CAD, nauczycielem czy studentem, który potrzebuje wyprodukowania prototypu lub zaprojektowanej przez siebie części, korzystając z sieci produkcyjnej możesz otrzymać szybką i konkurencyjną ofertę wyprodukowania elementu, która będzie oparta na przesłanym przez Ciebie modelu SOLIDWORKS. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w jednym miejscu. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki sieci producentów na platformie MySOLIDWORKS. W tym miejscu możesz przeglądać profile firm i nawiązywać bezpośredni kontakt z wybranymi, bez względu na dzielącą was odległość.

Jeżeli posiadasz swoją firmę produkcyjną to już teraz możesz dodać ją do bezpłatnego katalogu producentów! Wszystkie firmy produkcyjne mogą nieodpłatnie zgłosić swoją kandydaturę pod tym adresem http://my.solidworks.com/mfg. Pamiętaj, dodając firmę do sieci producentów na platformie MySOLIDWORKS pozwalasz na dotarcie Twojej firmy do milionów użytkowników SOLIDWORKS na całym świecie w celu promowania swoich usług i przesyłania odpowiedzi na zapytanie ofertowe.