MySOLIDWORKS for Students – Aktywacja konta

HomeEdukacja

MySOLIDWORKS for Students – Aktywacja konta

Aktualizacja: 27.07.2023r.

Została ujednolicona metoda logowania do wszystkich platform i portali zarządzanych przez Dassault Systèmes.

W celu zalogowania się do platformy MySOLIDWORKS należy utworzyć własny unikatowy profil – 3DEXPERIENCE ID, na bazie adresu mailowego. Własne 3DEXPERIENCE ID, umożliwia logowanie do wszystkich platform związanych z SOLIDWORKS, DraftSight oraz 3DEXPERIENCE. Nowy profil logowania zastąpił stosowany do tej pory SOLIDWORKS ID.

Jeżeli użytkownik posiada wcześniej utworzone SOLIDWORKS ID, może użyć tych danych aby zalogować się do platform 3DEXPERIENCE ID.

Jak utworzyć własny profil 3DEXPERIENCE ID dowiedzą się Państwo z artykułu: Jak założyć i korzystać z 3DEXPERIENCE ID? – SOLIDMANIA

Niedawno pojawiła się najnowsza wersja oprogramowania edukacyjnego SOLIDWORKS. Studenci i uczniowie mogą korzystać już z licencji domowych bazujących na pliku komercyjnym 2019. Więcej informacji nt. nowej wersji edukacyjnej można znaleźć na naszej stronie – Nowości SOLIDWORKS Education Edition 2019-2020.
Posiadacze licencji SOLIDWORKS Student Premium a także Student Edition mają również możliwość aktywacji konta My.SOLIDWORKS for Students. Jak to zrobić? Dowiecie się z naszego filmu.