Korzyści z przejścia na 3DEXPERIENCE Visualize

Home3DEXPERIENCE

Korzyści z przejścia na 3DEXPERIENCE Visualize

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional i 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium zawierają 3DEXPERIENCE Visualize Professional. Dla porównania, wersja desktopowa SOLIDWORKS Professional i Premium, w ramach subskrypcji, zawiera tylko wersję Visualize Standard.

W Visualize Standard możesz z łatwością tworzyć statyczne zdjęcia fotograficznej jakości.

Natomiast Visualize Professional zawiera wszystkie funkcje programu Visualize Standard, a ponadto oferuje zaawansowane możliwości, takie jak pełny pakiet animacji, oświetlenie zdefiniowane przez użytkownika, kolejka renderowania i wiele więcej.

3DEXPERIENCE Visualize zapewnia łatwy dostęp do danych przechowywanych w chmurze. Możesz też wyszukiwać je bez opuszczania interfejsu Visualize.

Platforma 3DEXPERIENCE zawiera aplikację Collaborative Tasks. Dzięki niej możesz tworzyć, ustalać priorytety i wykonywać zadania, zwiększając zarówno produktywność swoją jak i zespołu. Kiedy ktoś tworzy zadanie, może do niego dołączyć model.

Odbiorca zadania otrzymuje powiadomienie o jego przydzielonym i może otworzyć model bezpośrednio w Visualize, eliminując czas potrzebny na wyszukiwanie pliku.

Plik jest otwierany i pracujesz tak, jak w klasycznym Visualize Professional, aby tworzyć wizualizacje.

Po utworzeniu renderingu możesz go dołączyć jako element dostarczany do tego samego zadania, co ułatwi osobie zatwierdzającej znalezienie i sprawdzenie.

Osoba zatwierdzająca może łatwo otwierać i przeglądać renderingi za pomocą narzędzi do przeglądania opartych na chmurze.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional i 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium zapewniają wszystkie korzyści z przechowywania w chmurze i współpracy online na platformie 3DEXPERIENCE, a także pełnie możliwości Visualize Professional!

Podsumowanie: Wybierając 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional lub Premium, zyskujesz znacznie więcej funkcji do wizualizacji, a ponadto:

  • Jedno repozytorium do przechowywania i zarządzania danymi na platformie 3DEXPERIENCE,
  • Funkcjonalność łatwego wyszukiwania, przeglądania i komentowania danych 3D,
  • Możliwość tworzenia zadań i zagadnień bezpośrednio na modelu.