Konkurs SOLIDWORKS You Can Design – Race Edition wystartował!

HomeAktualnościWydarzenia

Konkurs SOLIDWORKS You Can Design – Race Edition wystartował!

Z przyjemnością ogłaszamy, że ruszyła kolejna edycja projektowego konkursu studenckiego SOLIDWORKS You Can Design – Race Edition. Konkurs organizowany jest przez firmę SOLIDEXPERT – Resellera SOLIDWORKS #1 w Europie Centralnej!

You Can Design to świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w oprogramowaniu SOLIDWORKS bądź pochwalić się już gotowym projektem. Dla laureatów czekają cenne nagrody rzeczowe tj. Stacja robocza DELL Precision, iPad, zestaw manipulatorów 3DConnexion czy licencje SOLIDWORKS. Co więcej każdy z uczestników ma szanse zawalczyć o staż w prestiżowej firmie EUROPA SYSTEMS.

Ważne aby projekt był wykonany przez studenta w oprogramowaniu SOLIDWORKS. Prace mogą być przygotowane specjalnie na poczet konkursu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przesłać projekt, który został wykonany np. na potrzeby pracy dyplomowej. Liczy się kreatywność oraz pracochłonność.

Nie narzucaliśmy tematyki konkursu, ponieważ liczymy na pomysłowość studentów.
Nie ma żadnych ograniczeń! 
– mówi Anna Dziedzic, specjalista ds. edukacji w SOLIDEXPERT.

Dodatkowo dla wszystkich chcących wziąć udział w konkursie, ale nie mających dostępu do oprogramowania SOLIDWORKS, organizator udostępnia darmowe wersje edukacyjne SOLIDWORKS Student Engineering Kit. Pakiet zawiera pełną gamę rozwiązań SOLIDWORKS.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie wydarzenia.

STRONA KONKURSU