3D CONTENTCENTRAL – podgląd modelu 3D na Twojej stronie internetowej!

HomeRozwiązaniaAktualności

3D CONTENTCENTRAL – podgląd modelu 3D na Twojej stronie internetowej!

Wraz z nową odsłoną portalu 3DCONTENTCENTRAL została wprowadzona możliwość udostępniania poprzez wspomniany portal podglądu naszego modelu 3D, który możemy od teraz osadzić na własnej stronie internetowej!

Jak to zrobić? Procedura postępowania jest mniej więcej taka sama jak udostępnianie na stronie zdjęcia czy video! Poniżej znajdziesz instrukcję jak krok po kroku to zrobić!

 

1. Wejdź na stronę 3dcontentcentral.com

1-strona

 

2. Wyszukaj interesujący Cię model – możesz też sam założyć konto i udostępniać modele 3D swojej firmy, w celu późniejszego udostępnienia ich trójwymiarowego podglądu na własnej stronie.

2-strona

 

3. W zaznaczonym okienku znajduje się kod, który musimy skopiować i następnie wkleić na naszą stronę.

3-strona

 

4. Kiedy strona jest uaktualniona, podgląd eDrawings jest gotowy – odwiedzający naszą stronę mogą cieszyć się przeglądaniem naszego modelu w trójwymiarze!


Download

Korzyści tego rozwiązania jest wiele, ale według mnie najważniejszą jest możliwość łatwego i szybkiego udostępniania podglądu naszego modelu na stronie internetowej w celach np. marketingowych. Należy też zaznaczyć, że sterowanie podglądem jest proste i intuicyjne, a dla osób, które pierwszy raz korzystają z takiego rozwiązania, znajduje się łatwo dostępna pomoc, w której opisano jak sterować modelem. Podgląd daje nam też możliwość do tworzenia przekrojów, różnego wyświetlania modelu czy też do rozszerzenia podglądu na cały ekran.

Zachęcam do korzystania!