Wyglądy MODO – jak z nich korzystać?

HomeRozwiązaniaProjektowanie

Wyglądy MODO – jak z nich korzystać?

Jeżeli Twoja  praca opiera się nie tylko na projektowaniu w SolidWorks, ale również tworzeniu w późniejszym czasie fotorealistycznych renderingów to wyglądy MODO są dla Ciebie! Wyglądów MODO standardowo nie znajdziesz w SolidWorks, ale to nie znaczy, że nie możesz z nich korzystać. Wystarczy, że pobierzesz je ze strony internetowej, a następnie wykorzystasz przy użyciu PhotoView 360, który znajdziesz w SolidWork Professional oraz Premium.

Wyglądy MODO dają nam dostęp do bazy wielu bardzo ciekawych materiałów oraz tekstur. Znajdziemy tutaj m.in. materiały tapicerskie, cekiny, różne odmiany szkła,bańki mydlane, czy futra. Odpowiednio dobrane parametry renderowania sprawią, że nasz model po zakończonym procesie będzie wyglądał bardzo realistycznie i co najważniejsze bardzo zachęcająco dla oka Klienta.

Wyglądy MODO przypadły w szczególności do gustu osobom tworzącym projekty produktów konsumenckich. Jak wiemy, wygląd ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji dotyczących zakupu, dlatego w szczególności zachęcamy do przetestowania MODO u siebie osoby pracujące w branży konsumenckiej.

Więcej o wyglądach MODO można posłuchać w filmie.