SOLIDWORKS 2018 BETA dostępny do pobrania! Rozpocznij testy już dziś!

HomeAktualnościPomoc

SOLIDWORKS 2018 BETA dostępny do pobrania! Rozpocznij testy już dziś!

Zespół R&D SOLIDWORKS pracował ciężko, aby udostępnić Klientom stabilną wersję SOLIDWORKS 2018 Beta, która jak co roku została opracowana na podstawie zgłaszanych przez nich  próśb poprawy wydajności, jakości i funkcji programu.

SOLIDWORKS 2018 posiada setki nowych ulepszeń, które mają na celu usprawnić i przyspieszyć cały proces rozwoju produktu, od pomysłu do gotowego produktu. Warto wspomnieć, że aż 90% zmian jest wprowadzane na prośbę samych użytkowników programu.

Główne obszary jakie zostały rozwinięte w SOLIDWORKS 2018 dotyczą:

  • Projektowania dla wytwarzania – dostarczenie kompletnego rozwiązania umożliwiającego wprowadzenie pomysłów na rynek
  • Zarządzania danymi i dokumentacją – zapewnienie dostarczenia odpowiednich danych, w odpowiednim czasie i odpowiednim osobom
  • Walidacji – zaawansowane rozwiązania dla analizy całego produktu  dostępne dla całego zespołu rozwoju produktu
  • Projektowanie elektryczne i IOT – połączenie inteligentnych urządzeń z Klientami

bet 1

Jesteś posiadaczem aktywnej subskrypcji dla programu SOLIDWORKS? Jeżeli tak, masz możliwość rozpoczęcia testów nowego SOLIDWORKS 2018 i tym samym wpłynąć na jego jakość, wydajność i niezawodność.

Jak rozpocząć testy? Wystarczy przystąpić do programu SOLIDWORKS 2018 Beta  dostępnego na stronie https://www.solidworks.com/beta.

Dzięki wspomnianemu programowi SOLIDWORKS Beta osoby testujące nową wersję rozwiązania otrzymują możliwość bezpośredniej interakcji z działem badawczo-rozwojowym SOLIDWORKS, tym samym mogą wpływać na nadchodzącą wersję programu SOLIDWORKS 2018. Udział w programie Beta pozwoli Ci na:

  • przetestowanie wprowadzonych nowości i tym samym znaczne zmniejszenie czasu nauki i szkoleń, które są zazwyczaj potrzebne przy każdej nowej wersji programu
  • uzyskanie ograniczonego czasowo dostępu do nowych produktów oraz dostępu do istniejących już produktów, nawet jeśli obecnie ich nie posiadasz
  • udział w poprawie oprogramowania poprzez identyfikację problemów, które wypływają w trakcie wykonywania codziennych operacji – problemy te zostaną usunięte jeszcze przed oficjalnym dopuszczeniem SOLIDWORKS 2018 do sprzedaży
  • kontakt z globalną społecznością SOLIDWORKS interakcję z działem R&D SOLIDWORKS oraz zespołami zarządzania produktem
  • uczestnictwo w globalnych konkursach, dających możliwość wygrania cennych nagród – w tym roku zaplanowano 6 różnych konkursów!

tabelki

W celu rozpoczęcia testów, odwiedź stronę programu SOLIDWORKS Beta. Podana strona jest miejscem, z którego pobierzesz SOLIDWORKS Beta 2018, znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ), forum, ranking konkursów oraz znacznie więcej. Pamiętaj, dostęp do tego zapewni Ci aktywna subskrypcja dla wersji komercyjnej SOLIDWORKS.