Kup SOLIDWORKS i otrzymaj darmowy dostęp do platformy MySOLIDWORKS Professional na rok!

HomeRozwiązania

Kup SOLIDWORKS i otrzymaj darmowy dostęp do platformy MySOLIDWORKS Professional na rok!

MySOLIDWORKS to platforma online, która w jednym miejscu skupia ponad milion użytkowników SOLIDWORKS oraz dziesiątki tysięcy osób, które chcą zdobywać nową wiedzę nt. SOLIDWORKS lub przygotować się odpowiednio do egzaminów certyfikacyjnych. Czym jest platforma MySOLIDWORKS szerzej opisałam w tym artykule: http://bit.ly/1RhZBQU

Dostęp do zasobów  MySOLIDWORKS otrzymujemy w jednym z trzech pakietów: Guest, Standard, Professional. W zależności od pakietu, który aktualnie posiadacie, dostęp do wybranych treści platformy jest zablokowany/odblokowany, co szczegółowo przedstawiono w tabeli poniżej.

MySOLIDWORKS Pakiety_Strona_1

Pakiet Guest to najniższy i zarówno darmowy dostęp do platformy MySOLIDWORKS dla wszystkich użytkowników (bez względu na to czy posiadają lub nie licencję SOLIDWORKS).

W przypadku pakietu Standard dostęp do niego otrzymują jedynie użytkownicy SOLIDWORKS, którzy posiadają aktualnie aktywną subskrypcję dla programu.

Dostęp do MySOLIDWORKS Professional standardowo otrzymujemy po wykupieniu dodatkowej, rocznej subskrypcji dla tego pakietu. Miło mi ogłosić, że aktualnie została ogłoszona promocja, dzięki której taki dostęp możecie otrzymać zupełnie za darmo na okres aż jednego roku! Co należy zrobić? Wystarczy, że do 30 grudnia 2016 zakupicie którąś z wymienionych licencji: SOLIDWORKS Standard/Professional/Premium, SOLIDWORKS PDM lub SOLIDWORKS Visualize. Bardzo ważne jest, aby zakup obejmował również wykupienie subskrypcji dla wspomnianych rozwiązań. Spełnienie powyższych warunków promocji pozwoli na darmowe odblokowanie rocznego dostępu do platformy MySOLIDWORKS Professional!

Jeżeli jesteście zainteresowani promocją lub macie dodatkowe pytania, koniecznie skontaktujcie się z nami: 12 626 06 00 | office@solidexpert.com