CadMouse Wireless – bezprzewodowa mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD

HomeSprzętSterowanie

CadMouse Wireless – bezprzewodowa mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD

CadMouse Wireless nie jest zwykłą myszą. Jest to profesjonalne narzędzie opracowane w celu zapewnienia wydajności, precyzji i łatwości użytkowania podczas projektowania w programach CAD. To kompaktowe i ergonomiczne urządzenie jest wyposażone w dedykowany przycisk środkowy i inteligentne kółko przewijania. Zoptymalizowany czujnik optyczny o rozdzielczości 7200 dpi zapewnia doskonałą precyzję, a jednolite wrażenia dotykowo-czuciowe ułatwiają płynne przesuwanie myszy. Można pracować do 2 miesięcy bez ładowania i łatwo podłączyć urządzenie za pośrednictwem uniwersalnego odbiornika USB, technologii Bluetooth lub kabla USB.

design_main_image

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja

Nowoczesne i mobilne miejsca pracy projektantów wymagają zaawansowanego i jednocześnie przenośnego sprzętu. Nowa mysz CadMouse Wireless posiada specjalne właściwości do zastosowań w CAD, takie jak dedykowany przycisk środkowy i inteligentne kółko przewijania, teraz zawarte w kompaktowym, bezprzewodowym urządzeniu.

Precyzja podczas długich sesji projektowania

Energooszczędny czujnik optyczny o wysokiej precyzji zapewnia doskonałe odwzorowanie ruchów przez wskaźnik myszy. Dzięki rozdzielczości 7200 dpi i adaptacyjnej częstotliwości próbkowania wynoszącej 250 Hz podczas połączenia bezprzewodowego (1000 Hz przy podłączeniu przez kabel USB) uzyskujesz doskonałe parametry działania oraz do 2 miesięcy pracy bez potrzeby ładowania akumulatora.

Aż trzy rodzaje łączności

Tylko mysz CadMouse Wireless pozwala na wybór i łatwe przełączenie pomiędzy trzema rodzajami połączenia: uniwersalnym odbiornikiem USB, technologią Bluetooth lub kablem USB umożliwiającym ładowanie akumulatora litowo-jonowego.

zoom_scroll_main_image

Profesjonalne przybliżanie i oddalanie oraz przewijanie w programie CAD

Inteligentne Smart Mouse Wheel – Kółko SmartScroll rozpoznaje aktywną aplikację i automatycznie udostępnia odpowiedni tryb przewijania: precyzyjne przybliżanie i oddalanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie z efektem inercji w przeglądarkach i dokumentach.

Funkcja QuickZoom –  Bez wysiłku przybliżaj i oddalaj obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Precyzyjnie ustawiaj poziom powiększenia, trzymając przycisk wciśnięty.

Łatwy dostęp do komend w aplikacjach

Za pomocą przycisku funkcyjnego możesz otworzyć specyficzne dla danej aplikacji lub środowiska menu radialne i uzyskać szybki dostęp do ulubionych poleceń. Polecenia te są aktywowane za pomocą gestu myszą lub kliknięcia.

Łatwa do osiągnięcia precyzja

Mysz CadMouse Wireless wyposażona jest w optymalnie ukształtowane ślizgacze PTFE zapewniające właściwą równowagę pomiędzy tarciem statycznym a kinetycznym, co przekłada się na jednolite siły oddziaływania. Kształt pozwala też tłumić wibracje. W połączeniu z podkładką pod mysz CadMouse Pad możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego urządzenia.

mysz

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Główne właściwości 7 przycisków
Funkcja QuickZoom
Inteligentne kółko myszy
Przycisk gestów / menu kołowego
Czujnik optyczny o rozdzielczości 7200 dpi z adaptacyjną częstotliwością próbkowania
Ślizgacze PTFE
Praca bezprzewodowa i przewodowa Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz firmy 3Dconnexion
Energooszczędna technologia Bluetooth 4.0
Kabel micro USB
Akumulator Czas pracy akumulatora: 2 miesiące *
Akumulator litowo-jonowo-polimerowy
Czas ładowania: 2 minuty, aby wystarczyło na dzień pracy (pełny cykl ładowania trwa 7 godzin)
Wymiary i waga Długość: 110 mm
Szerokość: 67 mm
Wysokość: 38 mm
Przybliżona waga: 110 g
Gwarancja 2 lata
Zawartość opakowania Mysz CadMouse Wireless
Odbiornik USB 2,4 GHz 3Dconnexion Universal Receiver
Kabel micro USB 1,5 m
Futerał
Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft ® Windows, MAC OS X
Certyfikaty i rejestracja CE, FCC, RCM, BSMI, ROHS, WEEE, NCC, MIC, IC

 

Jeżeli chciałbyś przetestować CadMouse Wireless osobiście, zapraszamy do udziału w naszej XV Konferencji SOLIDWORKS, w trakcie której pojawi się firma 3Dconnexion ze swoimi produktami!

Rejestracji możesz dokonać NA STRONIE WYDARZENIA.