Jak znaleźć numer seryjny SOLIDWORKS Visualize Standard?

HomePomocSubskrypcja

Jak znaleźć numer seryjny SOLIDWORKS Visualize Standard?

SOLIDWORKS Visualize Standard to potężne narzędzie do renderowania zdjęć, które jest dołączane do każdego stanowiska SOLIDWORKS Professional i Premium w ramach aktywnej subskrypcji. Visualize jest samodzielną aplikacją, która wymaga własnego numeru seryjnego do instalacji.

Obecnie nie można już używać numeru seryjnego programu SOLIDWORKS Professional ani Premium do aktywowania bezpłatnego stanowiska programu SOLIDWORKS Visualize Standard.

Chcesz zainstalować SOLIDWORKS Visualize i zacząć tworzyć wspaniałe wizualizacje? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, gdzie znaleźć produkty dołączone do licencji SOLIDWORKS Professional lub Premium.

1. Zaloguj się do portalu klienta SOLIDWORKS (customerportal.solidworks.com). Jeśli nie masz identyfikatora SOLIDWORKS, zapoznaj się z tym przewodnikiem,  aby go utworzyć.

2. Jeśli zobaczysz blokady linków w portalu klienta, może być konieczne zarejestrowanie numeru seryjnego SOLIDWORKS.

Zajrzyj do naszego artykuł jak podpiąć licencje do konta:

Podpinanie licencji SOLIDWORKS pod konto Customer Portal

3. Po zarejestrowaniu numeru seryjnego wróć na stronę główną portalu klienta. Kliknij „Moje produkty”.

4. Rozwiń nagłówek SOLIDWORKS Professional lub Premium, aby zobaczyć swój numer seryjny Visualize Standard.

Gratulacje! Możesz teraz użyć tego numeru seryjnego, aby zainstalować SOLIDWORKS Visualize Standard . Wystarczy skopiować i wkleić numer seryjny w polu Visualize Menedżera instalacji SOLIDWORKS i przejść przez kroki instalacji.

Wskazówka: możesz użyć tego procesu w przypadku innych produktów dołączanych do SOLIDWORKS Professional i Premium, m.in. SOLIDWORKS CAM Standard.

W przypadku SOLIDWORKS PDM Standard prosimy o kontakt z naszym działem technicznym lub opiekunem handlowym w celu aktywacji licencji.