XV Konferencja SOLIDWORKS 2018 – zobacz co się działo!

HomeAktualnościWydarzenia

XV Konferencja SOLIDWORKS 2018 – zobacz co się działo!

XV Konferencja SOLIDWORKS już za nami! To właśnie 27 października 2017 Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie już po raz kolejny otworzyło drzwi użytkownikom  programu SOLIDWORKS, zamieniając się tego dnia w miejsce spotkań firm reprezentujących wiele branż. Tradycją każdej edycji konferencji jest prezentacja nowości jakie zostały wprowadzone w premierowej wersji programu – tym razem w SOLIDWORKS 2018. Jeżeli jesteście ciekawi czym zaskoczyła nas tegoroczna wersja programu, koniecznie sprawdźcie Nowości SOLIDWORKS 2018 lub przeczytajcie artykuł nt. TOP 10 nowości SOLIDWORKS 2018. Warto wspomnieć, że oprócz nowych funkcji i ulepszeń w SOLIDWORKS, w portfolio znalazły się również zupełnie nowe rozwiązania tj. SOLIDWORKS CAM (oficjalne rozwiązanie klasy CAM dla SOLIDWORKS wspierające wytwarzanie)  oraz SOLIDWORKS Manage (narzędzie do zarządzania projektami oraz zasobami w firmie).

Oprócz prezentacji nowości SOLIDWORKS, dla uczestników konferencji zostały również przygotowane ciekawe panele tematyczne z obszaru zarządzania i optymalizacji, edukacji i badań oraz rozwiązań IT.  Nieodzownym elementem wydarzenia był też akcent rozrywkowy – czyli konkurs MODELMANIA. Na czym polega wspomniany konkurs? Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która w jak najkrótszym czasie na podstawie dostarczonego rysunku poprawnie zamodeluje komponent, a następnie wprowadzi zmiany w jego geometrii. Tegoroczną edycję MODELMANII wygrał Pan Szymon Grabowski, drugie miejsce  należało do Pana Jakuba Kasprzak. Serdecznie gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej konferencji oraz tak ogromne zainteresowanie naszym wydarzeniem – frekwencja przerosła nasze oczekiwania! Dla wszystkich obecnych i nieobecnych na XV Konferencji SOLIDWORKS przygotowaliśmy foto i wideorelację. Życzymy miłego oglądania. Do zobaczenia za rok!