XIV Konferencja SOLIDWORKS w Polsce – zapisz się!

HomeAktualnościWydarzenia

XIV Konferencja SOLIDWORKS w Polsce – zapisz się!

SOLIDWORKS 2017 to już 24 wydanie programu od pierwszej jego premiery na rynku.  Dzięki bogatemu portfolio rozwiązań SOLIDWORKS, obecnie możemy mówić już o kompleksowym rozwiązaniu CAD/CAE/PDM dedykowanym dla biznesu. Każda nowa wersja SOLIDWORKS niesie za sobą nowe funkcje i ulepszenia, które w 90% mają swoje źródło w potrzebach zgłaszanych przez samych użytkowników programu. W związku z tym faktem tradycją w SOLIDEXPERT stała się organizacja corocznych konferencji SOLIDWORKS, które poświęcone są nowym funkcjom programu i na których to pojawiają się  użytkownicy SOLIDWORKS oraz zaproszeni goście.

 

Nasza tegoroczna XIV Konferencja SOLIDWORKS w Polsce  odbędzie się już 21 października 2016 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla uczestników szereg atrakcji. W trakcie konferencji będzie miała miejsce premiera nowego SOLIDWORKS 2017. W tym roku można mówić o 250 nowych funkcjach dodanych do programu i 520 ulepszeniach wprowadzonych we wszystkich produktach z portfolio SOLIDWORKS. Oprócz samych nowości, przygotowaliśmy również ciekawe prelekcje zaproszonych gości, m.in. samego CEO SOLIDWORKS – Gian Paolo Bassi, prezentację oprogramowania CAD/CAM/PDM/ERP, a także sprzętu komputerowego oraz druku 3D, strefę wystawców, konkurs MODELMANIA oraz popołudniowy bankiet, w trakcie którego odbędzie się gala wręczenia nagród oraz będzie można nawiązać nowe kontakty biznesowe.  Pełen harmonogram konferencji znajduje się poniżej.

 


HARMONOGRAM XIV Konferencji SOLIDWORKS w Polsce
21.10.2016 | 8:00
 • 8.00 — 9.00: Rejestracja – Podczas rejestracji otrzymasz identyfikator oraz zestaw gadżetów.
 • 9.00: Rozpoczęcie XIV Konferencji SOLIDWORKS w Polsce – Będzie to krótkie wprowadzenie do całego dnia oraz oficjalne otwarcie konferencji przez Prezesa SOLIDEXPERT.
 • 9.20: Prezentacja CEO SOLIDWORKS – Gian Paolo Bassi – To niebywała okazja na spotkanie z CEO SOLIDWORKS w Polsce. Gian Paolo Bassi przedstawi strategie rozwoju kolejnych rozwiązań z rodziny SOLIDWORKS.
 • 9.35: Nowe rozwiązania programowe od SOLIDEXPERT – Zaprezentujemy nowe aplikacje stworzone przez Dział Rozwoju SOLIDEXPERT. To rozwiązania, które pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie środowiska SOLIDWORKS w Twojej firmie.
 • 10.00: Gość SOLIDEXPERT – Naszym sukcesem są nasi Klienci, dlatego również w tym roku zaprosiliśmy jednego z nich, aby podzielił się swoim doświadczeniem.
 • 10.20: Nowe rozwiązania IT dla biznesu – Nawet najdoskonalsze oprogramowanie wymaga odpowiedniej klasy sprzętu. IT Change zaprezentuje najnowsze rozwiązania z tej dziedziny.
 • 10.45: Nowe technologie wydruku 3D – Dzisiejsze technologie wydruku 3D pozwalają na szybkie prototypowanie. Firma VSHAPER zaprezentuje ich zastosowanie w przemyśle.
 • 11.00: Spotkania z wystawcami oraz przerwa kawowa – Dobra kawa sprzyja rozmowom w doborowym towarzystwie. To idealny czas na poznanie oferty naszych wystawców, a także sprawdzenie swoich umiejętności w konkursie MODELMANIA.
 •  11.45: Nowości SOLIDWORKS 2017 – Blok przeznaczony na nowości SOLIDWORKS to podstawa naszej konferencji. Zaprezentujemy najważniejsze rozwiązania oraz ich zastosowanie.
 • 13.00: Nowe rozwiązania – CAMWorks – Doskonałym łącznikiem pomiędzy maszyną, a projektem CAD 3D, jest oprogramowanie klasy CAM. W tym miejscu przedstawimy możliwości CAMWorks.
 • 13.15: Prezentacja nowych urządzeń od 3DConnexion – Czas konstruktora to rzecz święta, dlatego to właśnie urządzenia 3DConnexion są tak przydatne dla konstruktorów.
 • 13.25: Nowe rozwiązania – SOLIDWORKS PCB – SOLIDWORKS PCB to zupełnie nowe rozwiązanie przeznaczone do projektowania płytek PCB. Pozwala na pełną współpracę konstruktorów mechaników i elektroników
 • 13.40: „Fabryka bez papierów” – rozwiązania ERP – Firma Rekrod zaprezentuje innowacyjne rozwiązania klasy ERP.

BANKIET SOLIDEXPERT
21.10.2016 | 14.00
 • 14.00: Obiad
 • 15.00: Autorski Projekt SOLIDEXPERT – Największą zaletą oprogramowania jest jego możliwość zastosowania w praktyce. Jak co roku, również podczas tegorocznej edycji zaprezentujemy nasz autorski projekt przygotowany w SOLIDWORKS.
 • 15.20: Gala rozdania nagród – „Customer Awards Dinner” – To właśnie dzięki naszym klientom rozwijamy się, aby jeszcze lepiej dostarczać i wdrażań nasze rozwiązania. Konferencja SOLIDWORKS to idealna okazja, aby podziękować Wam za wspaniałą współpracę.
 • 16.30: Podsumowanie

 

Jesteś zainteresowany co nowego znajdziesz w SOLIDWORKS 2017? Tego dowiesz się uczestnicząc w naszej konferencji. Poniżej znajdziesz zapowiedź wprowadzonych nowości!
Zachęcamy do rejestracji na naszą konferencję już dzisiaj. Dokonasz jej tutaj: http://konferencja.solidexpert.com/rejestracja Liczba miejsc jest ograniczona!