Targi Arena DESIGN w Poznaniu

HomeAktualnościWydarzenia

Targi Arena DESIGN w Poznaniu

Tegoroczna, 7. już edycja Arena DESIGN odbędzie się 17-20 lutego 2015  w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, pawilon 5.

FOTOBUENO

Arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Skierowana jest ona do: projektantów, architektów wnętrz, producentów, firm usługowych, handlowców, czy studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym. Co roku na targach pojawiają się światowej klasy goście specjalni z obszaru wzornictwa przemysłowego i designu. Uczestnicy wydarzenia mogą również odwiedzić wystawy z produktami  zaproszonych gości.

XENON

Na tegorocznej edycji wydarzenia pojawi się firma SOLIDEXPERT, która razem z firmą Delcam zaprezentują rozwiązanie SOLIDWORKS – Delcam, które świetnie sprawdza się w przemyśle meblarskim. Firmy zaprezentują w dniach 17-19 lutego 2015 praktyczne zastosowanie proponowanego rozwiązania na przykładzie jednego z klientów zajmujących się projektowaniem i produkcją mebli. Uczestnicy targów, będą mieli także okazję uczestniczyć w warsztatach przygotowanych z programu SOLIDWORKS oraz ArtCAM i Delcam Designer. Pełen harmonogram warsztatów pojawi się wkrótce.

Jeżeli pracujesz w branży meblarskiej i zastanawiasz się nad zastosowaniem SOLIDWORKS  lub Delcam w swojej firmie, konieczne zarejestruj się na targi Arena DESIGN i odwiedź stanowisko firmy SOLIDEXPERT oraz Delcam.

Informacje nt. rejestracji oraz biletów znajdziesz tutaj.

Koniecznie obejrzyj co działo się rok temu! Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!