SOLIDWORKS Visualize już gotowy do pobrania!

SOLIDWORKS Visualize już gotowy do pobrania!

SOLIDWORKS Visualize to nowe narzędzie za pomocą, którego przygotujesz niesamowite wizualizacje produktów oraz ich animacje.  SOLIDWORKS Visualize jest produktem, który został wprowadzony do portfolio rozwiązań SOLIDWORKS wraz z najnowszą wersją SOLIDWORKS 2016, zaś jego oficjalna premiera została zaplanowana na pierwszy dzień corocznej konferencji SOLIDWORKS World 2016.

SOLIDWORKS Visualize dostępny jest w dwóch pakietach: Standard oraz Professional. Ich pełna funkcjonalność znajduje się na stronie produktu SOLIDWORKS Visualize. Przełomowym jest fakt, że Klienci posiadający pakiety SOLIDWORKS Professional lub Premium i aktywną usługę subskrypcji mogą pobrać i korzystać z SOLIDWORKS Visualize Standard zupełnie za darmo.

Poniżej znajdziesz instrukcję jak pobrać SOLIDWORKS Visualize na swój komputer:

 1. Zaloguj się na swoje konto Customer Portal. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego konta, należy wcześniej je założyć -> instrukcja zakładania SOLIDWORKS ID.

customer portal

2. Po zalogowaniu, w lewej części Panelu Klienta pojawiła się nowa zakładka: SOLIDWORKS Visualize. Należy w nią kliknąć.

panel klienta

3. Pojawi się strona pobierania produktu SOLIDWORKS Visualize. W celu pobrania rozwiązania, należy wypełnić formularz.

formulrz visualize

4. Po uzupełnieniu wszystkich pól formularza oraz jego wysłaniu rozpocznie się proces pobierania programu.

pobieranie2

5. Po pomyślnym pobraniu SOLIDWORKS Visualize możemy rozpocząć jego instalację.

instalacjaSWV

umowatyp instalacja2

6. Po pomyślnej instalacji programu możemy uruchomić program.

koniec

7. Podczas pierwszego uruchamiania programu zostaniemy poproszeni o wprowadzenie numeru licencji SOLIDWORKS Visualize lub rozpoczęcie okresu testowego. Po wybraniu jednej z opcji program zostanie uruchomiony.

UWAGA: Klienci posiadający SOLIDWORKS Professional lub Premium oraz aktywną subskrypcję w celu aktywacji Visualize Standard podają numer licencji SOLIDWORKS. 

próbna

start

 8. Możemy rozpocząć pracę w SOLIDWORKS Visualize i tworzyć niesamowite wizualizacje produktów.

Visualizee

KOMENTARZE