SOLIDEXPERT po raz kolejny nagrodzony na SOLIDWORKS World!

HomeAktualnościWydarzenia

SOLIDEXPERT po raz kolejny nagrodzony na SOLIDWORKS World!

SOLIDWORKS World jest imprezą dedykowaną głównie użytkownikom programu. Prowadzone przez ekspertów sesje tematyczne dają możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy, która bezpośrednio przekłada się na efektywność pracy użytkowników oprogramowania. Pracownicy SOLIDWORKS, zaproszeni goście i wystawcy dzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem budując w ten sposób wyjątkową społeczność SOLIDWORKS. Impreza SOLIDWORKS World to również doskonały moment aby docenić tych, którzy z użytkownikami mają kontakt na co dzień, a nie tylko w czasie corocznej konferencji. Chodzi oczywiście o resellerów. To resellerzy SOLIDWORKS jako pierwsi i często jedyni są dla użytkowników źródłem informacji o funkcjonalności poszczególnych produktów, dostarczają licencje, prowadzą szkolenia i wsparcie techniczne. Dobrzy resellerzy stają się dla swoich Klientów – w domyśle użytkowników SOLIDWORKS, nie tylko dostawcami ale przede wszystkim partnerami w prowadzonym biznesie. Jak co roku, tak i tym razem, podczas specjalnej kolacji zostali wyróżnieni najlepsi resellerzy SOLIDWORKS.

Miło nam poinformować, że SOLIDEXPERT kolejny rok z rzędu został wyróżniony zdobywając dwie bardzo ważne nagrody. Pierwsza z nich to tzw. 100% Club jest wyrazem uznania SOLIDWORKS za osiągnięcie przez SOLIDEXPERT ustalonych dla resellerów celów. Warto przy tej okazji wspomnieć, że wyniki osiągnięte w roku 2014 przez SOLIDEXPERT były najwyższe spośród resellerów SOLIDWORKS w naszym regionie, tzn. Polska – Czechy – Słowacja – Węgry.

Kolejna nagroda przyznana SOLIDEXPERT określana jest mianem President’s Club. Jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane resellerom za całokształt pracy w minionym roku. Nagroda tym bardziej cenna, że przyznawana nielicznym resellerom na świecie. SOLIDEXPERT znalazł się kolejny rok z rzędu w grupie niespełna 40 zwycięzców spośród blisko 400 resellerów z całego świata.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali rozdania nagród.

Nagroda President’s Club

DSC_0347

 

Nagroda 100% Club

DSC_0309

 

Ogłoszenie lauretów nagrody 100% Club

DSC_0275

 

Wręczenie nagrody 100% Club prezesowi SOLIDEXPERT Andrzejowi Banaś

DSC_0278

 

Prezes SOLIDEXPERT Andrzej Banaś razem z Axelem Spitzer (Central Europe Sales Director) 

DSC_0292

 

Ogłoszenie laureatów President’s Club – SOLIDEXPERT ponownie w gronie wyróżnionych

DSC_0320

 

Grono należących do President’s Club nie jest duże – nam udało się w nim znaleźć!

DSC_0330

 

Grupowe zdjęcie z Ken Clayton (Vice President Worldwide Sales)

DSC_0333

 

Wspólne zdjęcie z Uwe Burk (EMEAR Sales Senior Director) 

DSC_0350

 

Razem z Brian Houle (EMEAR Vice President Sales)

DSC_0358

 

SOLIDEXPERT z Krzysztof Dmoch (Poland Terrority Sales Manager) oraz Marcin Sitkiewicz (Poland Terrority Technical Manager)

DSC_0345