Laureaci konkursu You Can Design Rebelia

HomeAktualnościWydarzenia

Laureaci konkursu You Can Design Rebelia

Laureaci ogólnopolskiego studenckiego konkursu  SolidWorks You Can Design Rebelia organizowanego przez firmę SolidExpert z Krakowa zostali wyłonieni. Zainteresowanie tegoroczną edycją konkursu  było bardzo duże. Nadesłano wiele zgłoszeń, które prezentowały sobą bardzo wysoki poziom techniczny. Można pokusić się o stwierdzenie, że niektóre z nich to istnie cudo techniki dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Nie sposób jednak nie wspomnieć również o pomysłowości i czasochłonności projektów, które to brano także pod uwagę w trakcie oceniania prac. Zobaczmy,   kto w tegorocznej edycji konkursu You Can Design Rebelia znalazł się w najlepszej trójce.

Najwyżej oceniany projekt w konkursie to praca Pana Mariusza Jabłońskiego z Politechniki Białostockiej. Jego seria zegarków mechanicznych Motion to projekt na najwyższym poziomie, który zasłużył na pierwsze miejsce oraz nagrodę główną.

1

18

 

Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Pan Mariusz Zając za swój projekt robota bionicznego SkyFall zdobył drugie miejsce w konkursie.

skyfall

 

 

 

 

 

skyfall3

 

Innowacyjny pojazd trójkołowy Lechat łączący funkcje quada oraz skutera wodnego zdobył trzecie miejsce. Projekt ten został nadesłany przez Pana Radosława Mormul z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

lechat1

lechat

 

W konkursie wyróżniono także kilka projektów, które nagrodzono. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie  obejrzyj film z ogłoszenia zwycięzców You Can Design Rebelia.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Informacje na temat kolejnej edycji You Can Design już niebawem. Zachęcamy do śledzenia strony konkursu!