Darmowy dostęp do MySOLIDWORKS Professional dla posiadaczy subskrypcji SOLIDWORKS

HomeRozwiązania

Darmowy dostęp do MySOLIDWORKS Professional dla posiadaczy subskrypcji SOLIDWORKS

Aktualizacja: 27.07.2023r.

Została ujednolicona metoda logowania do wszystkich platform i portali zarządzanych przez Dassault Systèmes.

W celu zalogowania się do platformy MySOLIDWORKS należy utworzyć własny unikatowy profil – 3DEXPERIENCE ID, na bazie adresu mailowego. Własne 3DEXPERIENCE ID, umożliwia logowanie do wszystkich platform związanych z SOLIDWORKS, DraftSight oraz 3DEXPERIENCE. Nowy profil logowania zastąpił stosowany do tej pory SOLIDWORKS ID.

Jeżeli użytkownik posiada wcześniej utworzone SOLIDWORKS ID, może użyć tych danych aby zalogować się do platform 3DEXPERIENCE ID.

Jak utworzyć własny profil 3DEXPERIENCE ID dowiedzą się Państwo z artykułu: Jak założyć i korzystać z 3DEXPERIENCE ID? – SOLIDMANIA

 

Posiadacze aktywnej usługi subskrypcji SOLIDWORKS od pewnego już czasu mogą skorzystać z ograniczonej w czasie promocji darmowego dostępu do platformy MySOLIDWORKS Professional. Klienci Ci będą mogli korzystać przez rok z darmowego dostępu do platformy, jeżeli w okresie od 20 października 2014 do 31 października 2015 skontaktują się ze swoim dostawcą programu SOLIDWORKS w celu uruchomienia takiego dostępu.

Standardowo, aby móc korzystać z MySOLIDWORKS Professional musimy wykupić roczną subskrypcję. Wraz z nią otrzymujemy dodatkowo dostęp do ponad 100 godzin treningów oraz kursów przygotowujących do egzaminów CSWx. W okresie promocyjnym, możemy mieć to za darmo, pod warunkiem, że posiadamy aktywną subskrypcję dla programu SOLIDWORKS. Więcej informacji nt. pakietów MySOLIDWORKS znajdziesz tutaj.

Jeżeli otrzymaliście klucz licencyjny MySOLIDWORKS Professional, konieczne musicie go aktywować zanim zaczniecie cieszyć się pełnym dostępem. Poniżej znajduje się instrukcja jak to zrobić.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto SOLIDWORKS Customer Portal.

swcp

Po zalogowaniu należy odnaleźć i przejść do pozycji Zarejestruj moje pordukty.

2

Zostaniemy przekierowani do okna, w którym kolejno należy wprowadzić klucz licencyjny MySOLIDWORKS, który otrzymaliśmy od swojego dostawcy SOLIDWORKS.

3

Zostaniemy poproszeni o wybranie wersji, którą chcemy zarejestrować. W tym celu należy wcisnąć przycisk, aby rozwinąć listę dostępnych produktów.

4

5

Po wszystkim otrzymamy informację, że nasz produkt został pomyślnie zarejestrowany.

6

W celu upewnienia się, że aktywowaliśmy MySOLIDWORKS Professional, przechodzimy do pozycji Moje produkty.

9

Na liście powinien znajdować się przed chwilą aktywowany produkt.

7

Teraz możemy zalogować się do platformy MySOLIDWORKS i korzystać z funkcjonalności pakietu Professional!