3DEXPERIENCE Marketplace – Amazon dla inżynierów

Home3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE Marketplace – Amazon dla inżynierów

W 2018 na corocznej konferencji SOLIDWORKS World (obecnie 3DEXPERIENCE World) CEO SOLIDWORKS Gian Paolo Bassi ogłosił wizję: „Chcemy stać się Amazon’em dla inżynierów”.

To Amazon jest gigantem handlu detalicznego online. Jak więc dokładnie SOLIDWORKS i Dassault Systèmes próbują to zrealizować? Dzięki własnej platformie internetowej 3DEXPERIENCE Marketplace.

3DEXPERIENCE Marketplace to oparta na chmurze platforma handlowa łącząca inżynierów, projektantów i producentów. Istnieją dwie główne części Marketplace: Make i PartSupply, oferujące odpowiednio produkcję na żądanie i pozyskiwanie części.

 

3DEXPERIENCE Marketplace Make łączy klientów z producentami i różnymi procesami produkcyjnymi, w tym: druk 3D, obróbka CNC, formowanie wtryskowe i obróbka blach, dzięki temu możesz bardzo szybko przesłać swój detal/projekt wybrać metodę obróbki i uzyskać wycenę.

Nas też tam znajdziesz!
Jako firma SOLIDEXPERT również świadczymy usługi CNC – https://cnc.solidexpert.com/

 

3DEXPERIENCE Marketplace PartSupply umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i pobieranie ponad 45 milionów komponentów mechanicznych od 1100 dostawców. Jest to najbardziej wszechstronny katalog komponentów 3D online! Po znalezieniu odpowiedniego komponentu można go wstawić bezpośrednio do SOLIDWORKS czy CATIA ze zintegrowanego interfejsu Marketplace.

Celem skorzystania z portalu bezpośrednio z systemu CAD, możesz pobrać darmowy dodatek do SOLIDWORKS ze strony producenta: 3DEXPERIENCE Marketplace for SW

3DEXPERIENCE Marketplace zarządza również wszystkimi aspektami transakcji kupujących/sprzedających, prowadząc rejestr płatności i faktur, aby ułatwić wymianę dla obu stron.

Możesz sprawdzić usługi 3DEXPERIENCE Marketplace na stronach Make oraz PartSupply do czego zachęcamy!