SOLIDWORKS 2018 BETA dostępny do pobrania! Rozpocznij testy już dziś!

SOLIDWORKS 2018 BETA dostępny do pobrania! Rozpocznij testy już dziś!

Zespół R&D SOLIDWORKS pracował ciężko, aby udostępnić Klientom stabilną wersję SOLIDWORKS 2018 Beta, która jak co roku została opracowana na podstawie zgłaszanych przez nich  próśb poprawy wydajności, jakości i funkcji programu.

SOLIDWORKS 2018 posiada setki nowych ulepszeń, które mają na celu usprawnić i przyspieszyć cały proces rozwoju produktu, od pomysłu do gotowego produktu. Warto wspomnieć, że aż 90% zmian jest wprowadzane na prośbę samych użytkowników programu.

Główne obszary jakie zostały rozwinięte w SOLIDWORKS 2018 dotyczą:

  • Projektowania dla wytwarzania – dostarczenie kompletnego rozwiązania umożliwiającego wprowadzenie pomysłów na rynek
  • Zarządzania danymi i dokumentacją – zapewnienie dostarczenia odpowiednich danych, w odpowiednim czasie i odpowiednim osobom
  • Walidacji – zaawansowane rozwiązania dla analizy całego produktu  dostępne dla całego zespołu rozwoju produktu
  • Projektowanie elektryczne i IOT – połączenie inteligentnych urządzeń z Klientami

bet 1

Jesteś posiadaczem aktywnej subskrypcji dla programu SOLIDWORKS? Jeżeli tak, masz możliwość rozpoczęcia testów nowego SOLIDWORKS 2018 i tym samym wpłynąć na jego jakość, wydajność i niezawodność.

Jak rozpocząć testy? Wystarczy przystąpić do programu SOLIDWORKS 2018 Beta  dostępnego na stronie https://www.solidworks.com/beta.

Dzięki wspomnianemu programowi SOLIDWORKS Beta osoby testujące nową wersję rozwiązania otrzymują możliwość bezpośredniej interakcji z działem badawczo-rozwojowym SOLIDWORKS, tym samym mogą wpływać na nadchodzącą wersję programu SOLIDWORKS 2018. Udział w programie Beta pozwoli Ci na:

  • przetestowanie wprowadzonych nowości i tym samym znaczne zmniejszenie czasu nauki i szkoleń, które są zazwyczaj potrzebne przy każdej nowej wersji programu
  • uzyskanie ograniczonego czasowo dostępu do nowych produktów oraz dostępu do istniejących już produktów, nawet jeśli obecnie ich nie posiadasz
  • udział w poprawie oprogramowania poprzez identyfikację problemów, które wypływają w trakcie wykonywania codziennych operacji – problemy te zostaną usunięte jeszcze przed oficjalnym dopuszczeniem SOLIDWORKS 2018 do sprzedaży
  • kontakt z globalną społecznością SOLIDWORKS interakcję z działem R&D SOLIDWORKS oraz zespołami zarządzania produktem
  • uczestnictwo w globalnych konkursach, dających możliwość wygrania cennych nagród – w tym roku zaplanowano 6 różnych konkursów!

tabelki

W celu rozpoczęcia testów, odwiedź stronę programu SOLIDWORKS Beta. Podana strona jest miejscem, z którego pobierzesz SOLIDWORKS Beta 2018, znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ), forum, ranking konkursów oraz znacznie więcej. Pamiętaj, dostęp do tego zapewni Ci aktywna subskrypcja dla wersji komercyjnej SOLIDWORKS.

Podziel się tym artykułem..Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedIn

COMMENTS